امکانات و ظاهر جدید در ششمین سال فعالیت همخونه دات کام ( 1395/7/24)

امکانات و ظاهر جدید در ششمین سال فعالیت همخونه دات کام

همخونه دات کام تنها وب سایت تخصصی جستجوی خانه، همخانه و خوابگاه مهرماه امسال شمشمین سال فعالیت خود را با ظاهر و امکانات جدید آغاز می کند. در سایت جدید با تجاربی که از سال های گذشته بدست آورده ایم امکاناتی را قرار داده ایم تا بهترین تجربه را برای کاربران ایجاد کنیم. از آنجاییکه بزرگ ترین مشکل در گذشته مشکلاتی بوده که از طرف افراد مزاحم برای کاربران سایت ایجاد شده و در برخی موارد سایت را درگیر مشکلات انتظامی و قضایی کرده و حتی تا آستانه تعطیلی کشانده است در طراحی جدید اولویتمان را به حداقل رساندن این موضوع قرار دادیم و امیدواریم با امکاناتی مانند "آگهی امن" و امکان "ارتباط بازدید کننده با صاحب آگهی از طریق سایت" برای جلوگیری از نشر اطلاعات کاربران در فضای اینترنت گامی به جلو برداشته باشیم.
به جهت رعایت قوانین و عرف جامعه همچنین قوانین سایت و کنترل بیشتر بر آگهی های درج شده و تماس های دریافتی، نیروهای جدیدی به کار گرفته شده اند که امیدواریم با همکاری کاربران (شما می توانید با استفاده از فرم گزارش تخلف کمک زیادی به تیم ما کنید) فضای سایت را برای کاربران امن و بی دغدغه کنیم.
همچنین با هدف موثرتر واقع شدن آگهی ها، هم در بخش ثبت آگهی و هم در بخش نمایش آگهی گزینه های جدیدی افزوده ایم تا دسترسی سریع و راحت تر به آگهی ها برای کاربران ایجاد شود.
در ماه های آینده اپلیکیشن های "اندروید" و "آی او اس" نیز در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت تا روند ثبت و جستجوی آگهی ها برای آن دسته از کاربرانی که از تلفن های همراه خود جهت نمایش سایت استفاده می کنند تسهیل گردد.
می دانیم که هر تغییری با مشکلات جدید همراه خواهد بود، به همین جهت در هفته های آینده سعی می کنیم اشکالات احتمالی سایت جدید را رفع کنیم. درخواست ما از تمام کاربران سایت این است که در صورت مشاهده هر گونه اشکال در سایت، جهت رفع آن به ما اطلاع دهند و در توسعه سایت به ما کمک کنند.